Meist

“Marikonta” UAB kontsern (edaspidi – Marikonta Grupp) on asutatud aastal 2002. Firma alustas tööd liiniagendina Leedus ja teistes Baltimaades kohe peale registreerimist ning sel on nüüdseks üle kümme aastat liinide agenteerimise kogemust.
Juhatust tuntakse Balti riikide merenduses hästi. Praegu on Marikonta Grupil 10 kogenud töötajat. Kontorid asuvad strateegilistes esinduslikes äripiirkondades järgmistes sadamalinnades: Klaipėdas (Leedus), Riias (Lätis) ja Tallinnas (Eestis).
 
MEIE EELISED
Hästi funktsioneeriv agentuuri kõiki Balti riike haarav struktuur;
Kogemus liini- ja ekspedeerimisäris;
Multimodaalsete transporditeenuste täispakett;
Piirkonna turu- ja äritraditsioonide tundmine.

"Marikonta" on Leedus, Lätis ja Eestis globaalse laevaliini - Hyundai Merchant Marine - agent.


HYUNDAI MERCHANT MARINE (HMM)
HMM on integreeritud logistikafirma, mis töötab ligikaudu 160 nüüdisaegse laevaga. HMM pakub ülemaailmset teenusvõrku, erinevaid logistilisi lahendusi, eesrindlikke mereveo IT-süsteeme, professionaalset hästikoolitatud meeskonda ning pidevat pingutust pakkuda parimaid transporditeenuseid.
HMM kujundas üleilmse ärivõrgustiku nelja rahvusvahelise peakontori, 28 tütarettevõtte, 76 harukontori, kuue meretaguse kontori ning 10 sidekontoriga. See on kõrgelt hinnatud kui üks integreeritud logistikaga maailma tippfirmasid, millel on turule orienteeritud perspektiiv, efektiivne organisatsioon, parim personal ning eesrindlikud internetisüsteemid.
HMM veab riiklikult strateegilisi kaupu, nagu toornaftat, maagaasi, rauamaaki, sütt ja muid spetsialiseeritud kaupu, aga ka import- ja eksportkaupu.
Alustanud 1976. a. kolme ülisuure toornaftatankeriga, on HMM tugevdanud oma konkurentsivõimet, et pakkuda uusi teenuseid kui puistlasti-, tramp-, konteineri-, maagaasi- ja spetsialiseeritud kaupade vedaja. Selle tulemusena on HMMil stabiilne äristruktuur, mis peab eri äriharudes tegutsedes vastu tegevusala ebastabiilsusele.

HMMil on ISO 14001, ISM CODE ja ISO 9002 sertifikaadid

Rohkem informatsiooni – www.hmm21.com